kood/Jõhvi: praktikud tandemis

Meie selle korra külalisteks on kaasjuhid, nende ingliskeelne nimetus on codirectorid.

Nad loovad kood/Jõhvi tehnoloogiakooli https://kood.tech/, täiesti uut mudelit eestis iseõppest. Nad läksid ja kandideerisid koos kohale, kuhu oodati üksinda. Mis on selle sammu taga, mis oli nende julgus ja kuhu see kool liigub, sellest meie tänases saates kuuletegi.

Tandemid ei ela vaid mitteformaalsetes teineteist täiendavates töösuhetes ning inimeste sisekõnelustes. Tandemid elavad ka ametlikult juhtimises!


Episoodi seekordsed külalised on kood/Jõhvi kaasjuhid, Karin Künnapas ja Elle-Mari Pappel. Kas kindlameelset naist, kes kord varasemas töösuhtes edu kogenuna haarasid kinni töökuulutusest läbi tandem-mõtteviisi: sedavõrd suure ettevõtmise etteotsa päris üksi ei astuks, ent kui on inimene, keda usaldad ja kellega tandemina start käivitub kiiremini, siis…

Siin saates kuuled: Miks ootamatused elus on kinnihaaramiseks? Millist partnerlust tahta täiesti uutmoodi toimivat kooli ehitades? Kui suur on leiutamise roll juhtimises ettevõttele, kus “soojenduseks” aega pole? Kas on edu toonud kaasjuhtimise mudel?


“Meie mudel on elus mudel, mis muudkui areneb. Julgus tuleb sellest protsessist endast. Keskendudes eesmärkidele, küsides ja tulevikku luues!” nii arvavad meie saatekülalised. 

KÜLALISE LINGID

Karin Künnapas
Elle-Mari Pappel
Ja veel, kui tuli kihk hoopis kood/Jõhvi tehnoloogiakooli astuda, siis palun https://kood.tech/

SAATE MÄRKMED

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga